REKUPERATOR THESSLA AIRPACK4- dlaczego warto go mieć?

Rekuperator THESSLAGREEN AIRPACK4

Rekuperator , który możesz zainstalować w nieogrzewanym pomieszczeniu. Airpack4 to bardzo cichy rekuperator. To ważne ponieważ nawet najskuteczniejsza wentylacja nie jest komfortowa, jeżeli jest głośna.

W systemie wentylacji najbardziej uciążliwy jest hałas emitowany do kanału nawiewnego , ponieważ doprowadza on powietrze do sypialni i salonu. To właśnie z tym hałasem AirPack4 radzi sobie doskonale. Rekuperator redukuje hałas dzięki koncepcji układu przepływowego oraz konstrukcji obudowy. Koncepcja układu przepływowego , w której wentylator nawiewny został zlokalizowany przed wymiennikiem ciepła pozwala na wykorzystanie kilku tysięcy kanalików wymiennika ciepła do rozpraszania energii akustycznej generowanej przez wirnik wentylatora. Dodatkowo redukcja hałasu została uzyskana dzięki specjalnie ukształtowanej obudowie ze spienionego polipropylenu , która ogranicza turbulencję i absorbuje część energii akustycznej.

Airpack4 można zainstalować w nieogrzewanym pomieszczeniu , w którym zimą temperatura spada nawet do -15o C. Dzięki unikalnej koncepcji obudowy FULLSHELL wykonanej ze spienionego polipropylenu o grubości 50 mm pozbawionej elementów złącznych i innych mostów cieplnych nie wystąpi ryzyko kondensacji wilgoci na powierzchniach jego obudowy.