Aquarea Service Cloud

Zdalny serwis i monitoring pracy pompy ciepła.

Komfort i Bezpieczeństwo 24/7

Posiadasz albo planujesz zakup pompy ciepła, ale zastanawiasz się jak wygląda obsługa i pomoc? Martwisz się, czy w w sytuacji awaryjnej otrzymasz szybko wsparcie? A może nie jesteś pewien, czy samodzielnie potrafisz ustawić odpowiednie parametry pracy pompy ciepła i chciałbyś w razie potrzeby uzyskać pomoc profesjonalnego instalatora? Poznaj więc Panasonic Aquarea Service Cloud, narzędzie online do serwisu i monitoringu pracy pompy ciepła.

Dla kogo jest Aquarea Service Cloud?

To profesjonalne narzędzie przeznaczone dla instalatora, ale przynoszące korzyści użytkownikowi. Usługa Aquarea Service Cloud umożliwia instalatorom zdalne serwisowanie instalacji grzewczych klientów. Pozwala to na oszczędność czasu i pieniędzy, skraca czas reakcji i zwiększa satysfakcję i poczucie bezpieczeństwa klientów.

Czym dokładnie jest Aquarea Service Cloud?

Jak wspomniano wyżej, jest to rozbudowane narzędzie przeznaczone dla instalatora, które umożliwia mu zdalny monitoring pracy pompy ciepła Panasonic Aquarea. Diagnostyka obejmuje aż 71 parametrów, a szczegółowa historia dostępna jest dla ostatnich 7 dni. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek błędów Twój instalator otrzymuje powiadomienie i może zdalnie sprawdzić status urządzenia. Dzięki temu, w wielu sytuacjach może dokonać serwisu online, bez konieczności przyjazdu na miejsce, a jeśli to nie jest możliwe, to przyjedzie już przygotowany, z gotową do wymiany częścią. Aquarea Service Cloud umożliwia instalatorowi także sprawdzenie historii pracy pompy ciepła i dostosowanie jej ustawień do potrzeb Twoich i Twojego domu.

Choć Aquarea Service Cloud to narzędzie dla instalatora, to przede wszystkim przynosi ono korzyści użytkownikowi. Jest to „ubezpieczenie” na wypadek różnych zdarzeń. Mając podłączoną swoją pompę ciepła Panasonic do systemu, jako użytkownik zyskujesz poczucie zadbania i bezpieczeństwa.

Jak podłączyć pompę ciepła do systemu Aquarea Service Cloud?

To proste,  wystarczy, że poprosisz o to swojego instalatora. Pamiętaj, żeby posiadał on akredytację  Panasonic. Lista ProPartnerów i Akredytowanych Instalatorów dostępna jest tu: https://www.panasonicproclub.com/ifinder/PL_pl/home/ 

Poniżej znajdziesz krótki film prezentujący najważniejsze korzyści tego serwisu. Zobacz jak to działa.

Zaawansowane funkcje zdalnego serwisu dostępne z użyciem profesjonalnych aplikacji:

· Pełny przegląd instalacji na jednym ekranie

· Dziennik historii błędów

· Pełna informacja o jednostce

· Stała dostępność statystyk

· Dostępność większości ustawień